Novinky

12. 3. 2019 Nový produkt v řadě vákuových vypínačů

Společnost ABM Intra do svého portfolia vakuových vypínačů zavádí další produkt. Jedná se o vakuový vypínač VB4-S-30 na pružinový pohon pro vnitřní použití. Vypínač získal typové schválení v evropské akreditované laboratoři ICMET Craiova. Společnost aktuálně je připravena splnit všechny přání svých zákazníků. Detailní vlastnosti vypínače najdete v katalogu produktů. Pro jakoukoliv dotaz využijte naše kontakty.

6. 3. 2019 Nový produkt v řadě vákuových vypínačů

Společnost ABM Intra na začátku roku přichází na trh rozšířením svých produktů. Jedná se o vakuový vypínač VB4-S-20 na pružinový pohon pro vnitřní použití. Vypínač byl přezkušován evropské akreditované laboratoři KEMA Arnhem. Společnost aktuálně je připravena splnit všechny přání svých zákazníků. Detailní vlastnosti vypínače najdete v katalogu produktů. Pro jakoukoliv dotaz využijte naše kontakty.

12. 1. 2019 Nový produkt v řadě vákuových vypínačů

Společnost ABM Intra jako nováček na trhu přichází ojedinělou novinkou v oblasti rozváděčů nn. Bez nadsázky se dá říct, že technologie REM2 je přímo revoluční. Tuto technologii přebíráme od naši partnerské společnosti PRE EDWARD BIEL.