many best nejlepší Mody S Integrovanou Baterií.

O nás

Společnost ABM INTRA s.r.o. je výrobcem a distributorem vakuových vypínačů a rozvaděčů nn.

Hlavní produktovou řadu vypínačů ve společnosti ABM INTRA s.r.o. tvoří vakuové vypínače VB4-S pro napětí 6, 10 a 35 kV s pohonem motor pružina, které jsou určeny pro vnitřní montáž do kobek a rozvaděčů se vzduchovou izolací. Vypínače jsou schváleny mezinárodními certifikačními autoritami CESI a ICMET.

Společnost ABM Intra své výrobní a obchodní aktivity realizuje se společností ABM Amper z Ukrajiny. Mezi společnosti ABM Intra a ABM Amper existuje silná korporátní vazba. Korporátní činnost a propojení společností byla zvolena ze strategických důvodů. Využíváme společný know-how obou společností pro výrobu a prodej velice spolehlivých zařízení, které splňují požadavky několika světových a národních standardů (IEC, GOST, ČSN, TU). Každý výrobek (vyrobený či nakoupený) je podroben testování ve firemní zkušebně a je opatřen protokolem o kusové zkoušce.

Vakuové vypínače VB4-S jsou v rámci duševního vlastnictví chráněny patenty na Ukrajině, v Rusku a v Bělorusku.

Svým zákazníkům se snažíme poskytnout co nejvyšší kvalitu, co nejkratší dodací termíny, kvalitní prodejní a poprodejní servis včetně technického poradenství. Součástí zákaznických služeb je záruční a pozáruční servis, případně retrofity starších vakuových vypínačů a to jak v kobkách, tak v rozvaděčích.

Společnost ABM INTRA s.r.o. je na trhu nováčkem a navazuje na dlouholetou tradici společnosti ABM Amper, jenž je jedním z ukrajinských lídrů výroby zařízení pro přenos a rozvody elektrické energie v odvětví těžkého průmyslu a stavebnictví již desítky let a spolupracuje s významnými a dynamicky se rozvíjejícími společnosti jako je např. Ukrneft, Rosneft či řada firem korporace Arcelor Mittal.

Dalším významným produktem pro společnost ABM Intra jsou rozvaděče nn. Jako výhradní distributor polské společnosti PRE EDWARD BIEL uvádíme na trh novou generaci rozvaděčů nn. Jsme výhradními dovozci v několika evropských zemích rozváděčů vyráběných nejmodernější technologií. Všechny rozvaděče vyhovují přísným normám IEC a dalším národním standardům.

Naši partneři