REM2 – technologie budoucnosti aplikovaná v přítomnosti

V čem to spočívá? Co ta technologie umí?

Jednoduše řečeno technologie REM2 umožňuje jedinečné spojení kovu s izolačním materiálem trvalým a neoddělitelným způsobem bez provádění dodatečného nátěru lakem. Je to povrchová úprava rozvaděče tím, že kovové části jsou vlastně “obaleny/potaženy” izolačním materiálem. Technologie umožňuje kombinovat všechny pozitivní vlastnosti kovu a izolantu bez negativních dopadů na provoz zařízení, na bezpečnost nebo na životní prostředí.

Vytváří vynikající povrch, který odolává počasí, agresivním látkám, vlhkosti, rzi, UV záření, oděru, nízkým i vysokým teplotám.

Všechny tyto vlastnosti předurčují takový rozváděč pro použití do venkovních podmínek a do prostředí s agresivními podmínkami (povrchové doly, závlahové systémy, spalovny, výrobní haly). Ideální místo najde i v pouličních systémech díky vlastnosti anti grafiti. Díky dokonale hladkému a chemicky odpudivému povrchu z takového rozváděče lze velice snadno odstranit čmáranice původu grafiti. Viz krátká video ukázka. Rozváděč rovněž je maximálně odolný vůči vandalizmu.

V neposlední řadě rozváděče vyrobené technologií REM2 vyhovují i bezpečnostnímu opatření a jsou zařazené do třídy ochrany II.

Barevné provedení produktu lze esteticky přizpůsobit k jakémukoliv designu a tím zcela zapadají i do architektonických koncepcí.

Naše produkty nabízíme jako prázdné rozváděčové skříně a rozváděčové sestavy nejen jako sériové výrobky, ale rádi vyhovíme všem individuálním požadavkům zákazníka.